/VIDEO/ Konstelačně – přednáškový večer na téma: Staroegyptské náboženství a mýty

Když jsem kdysi studovala, ani ve snu mě nenapadlo, že se tím jednou budu živit. Jedním z mých snů bylo, jednou o náboženství přednášet. Ale to takovým způsobem, aby to lidi bavilo. Aby získali takové informace, které budou moci použít v reálném životě. Je fantastické, když se sny plní…

Děkuji všem, kteří se zúčastnili prvního konstelačně – přednáškového večera v Náprstkově muzeu. A děkuji Janovi Bílému za skvělou kolegiální práci a vedení konstelací egyptských mýtů.

Přednáška si vzala za úkol nelehký cíl: “Přiblížit se k vnímání světa starověkého Egypťana z pozice člověka 21. století”.

Je to ale vůbec možné? Troufám si tvrdit, že ano, protože naše civilizace v sobě nese esenci starověkého Egypta. A tak nám může toto zdánlivě mrtvé náboženství odpovědět na mnohé otázky, se kterými si dnešní moderní svět neví rady.

Pokud byste se chtěli podobného večera zúčastnit, další je plánováno Řecko a jeho mýty. Vše naleznete v kalendáři akcí

Lenka Konečná
Poslouchám příběhy lidí a chtějí-li, pomáhám jim hledat příčinu toho, co se jim v životě děje. A pokud ji naleznou, ukazuji jim, že existuje nespočet nových cest, po kterých se mohou vydat. Metodami, které jsou mi při tomto nápomocny, jsou především mindfulness a systemické konstelace. Můj příběh si přečtěte zde:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejčtenější články
  • Kategorie
  • Zaujaly vás některé MYŠLENKY z mých článků, které se věnují VZTAHŮM? Zde si je můžete ZDARMA otestovat v praxi.
  • Každý z nás má mužský i ženský princip. Co se však děje, když s nimi neumíme zacházet? Jak se to projevuje v našich vztazích? Skrze tyto principy můžeme porozumět sobě i světu okolo nás.

  • Těším se na vás na Facebooku