/VIDEO/ Konstelačně – přednáškový večer na téma: Staroegyptské náboženství a mýty

Když jsem kdysi studovala, ani ve snu mě nenapadlo, že se tím jednou budu živit. Jedním z mých snů bylo, jednou o náboženství přednášet. Ale to takovým způsobem, aby to lidi bavilo. Aby získali takové informace, které budou moci použít v reálném životě. Je fantastické, když se sny plní…

Děkuji všem, kteří se zúčastnili prvního konstelačně – přednáškového večera v Náprstkově muzeu. A děkuji Janovi Bílému za skvělou kolegiální práci a vedení konstelací egyptských mýtů.

Přednáška si vzala za úkol nelehký cíl: “Přiblížit se k vnímání světa starověkého Egypťana z pozice člověka 21. století”.

Je to ale vůbec možné? Troufám si tvrdit, že ano, protože naše civilizace v sobě nese esenci starověkého Egypta. A tak nám může toto zdánlivě mrtvé náboženství odpovědět na mnohé otázky, se kterými si dnešní moderní svět neví rady.

Pokud byste se chtěli podobného večera zúčastnit, další je plánováno Řecko a jeho mýty. Vše naleznete v kalendáři akcí

Lenka Konečná
Jsem vztahová terapeutka. Původně jsem vystudovala teologii a religionistiku, což se projevuje v mé snaze propojovat konstelace a systemiku (metody, ze kterých vycházím primárně) s archetypy, mýty a rituálem. S klienty pracuji jak na individuální úrovni, tak i skupinově při malých seminářích. Konstelace považuji za úžasnou metodu nejen pro terapii, ale i pro poznání sebe sama. Můj příběh si přečtěte zde >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů