/Podcast/ – Vím, jak efektivně využít mužský a ženský princip v business

Společně s Jiřím Brédou z “Mise Hero”, která se zabývá školením za pomoci gamifikace, jsme se bavili o tom, jak to funguje s mužským a ženským principem v business.

Jirka je hodně praktický člověk a tak mě neustále nutil ke konkrétnosti a maximálnímu využití pro ty, kteří tento podcast budou poslouchat.

Byla to fuška, ale povedlo se 🙂 Myslím, že tenhle podcast bude dokonce základem ještě pro jednu kapitolu v mé knize “Svět mužského a ženského principu”… tedy pro kapitolu, která se bude věnovat pouze business, firmám, podnikání a možná tak i trochu penězům a jejich vydělávání 🙂

Podcast na Spotify si můžete poslechnout ZDE:

Lenka Konečná
Poslouchám příběhy lidí a chtějí-li, pomáhám jim hledat příčinu toho, co se jim v životě děje. A pokud ji naleznou, ukazuji jim, že existuje nespočet nových cest, po kterých se mohou vydat. Metodami, které jsou mi při tomto nápomocny, jsou především mindfulness a systemické konstelace. Můj příběh si přečtěte zde:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejčtenější články
  • Kategorie
  • Zaujaly vás některé MYŠLENKY z mých článků, které se věnují VZTAHŮM? Zde si je můžete ZDARMA otestovat v praxi.
  • Každý z nás má mužský i ženský princip. Co se však děje, když s nimi neumíme zacházet? Jak se to projevuje v našich vztazích? Skrze tyto principy můžeme porozumět sobě i světu okolo nás.

  • Těším se na vás na Facebooku