On-line test ZDARMA

základní verze

"Nacházím se v mužském nebo v ženském principu?"

ROZŠÍŘENÁ verze tohoto testu je SOUČÁSTÍ mého E-BOOKU "Svět mužského a ženského principu" a má 20 otázek.
Nejedná se o psychologický test a jeho smyslem už vůbec není posuzovaní a škatulkování. Naopak. Získané informace mají pomoci vidět náš život z jiného úhlu pohledu.

JAK S TESTEM PRACOVAT?

  • Postup
    U každé otázky zaškrtnete pouze jednu odpověď. Spoléhejte spíše na svůj cit než na rozum - zkuste se rozhodovat spontánně. Jakmile budete hotovi, odešlete svůj test ke zpracování stiskem tlačítka "HOTOVO - CHCI ZNÁT ODPOVĚĎ". Výsledek a stručná charakteristika se Vám zobrazí neprodleně. Výsledky nezasílám na e-mail ani je nikde neukládám, avšak stiskem tlačítka "SHARE RESULTS" můžete svůj výsledek zveřejnit na Facebooku nebo na LinkedInu. Pokud budete chtít opakovat test, klikněte na nápis "RETAKE QUIZ".
  • Každý z nás se mění - co o sobě můžeme zjistit zopakováním testu?
    Spontánně volte odpovědi tak, jak to cítíte právě nyní. Při opakování testu se můžete pokusit přenést o deset let nazpátek a volit odpovědi tak, jak by je nejpravděpodobněji vybíralo vaše mladší já. Změnilo se za ty roky něco? A pokud ano, vnímáte to jako změnu k lepšímu či k horšímu? Odpovědi Vás tak mohou navést k tématům, která si možná žádají vaší pozornost.

CO BYSTE O TESTU MĚLI VĚDĚT, JEŠTĚ NEŽ ZAČNETE?

  • Tento on-line test vám ukáže, zda-li se nacházíte spíše v mužském nebo v ženském principu. Občas se Vám může stát, že byste nejraději označili obě odpovědi. Pokud se tak stane, co je tím důvodem? Je to protože se v takové situaci jednou chováte tak a podruhé naopak? Anebo je důvodem, že se nedokážete rozhodnout a odpověď by se nacházela někde "mezi"? V placeném e-booku je totiž test rozšířen ještě o jednu odpověď a navíc o tzv. NEUTRÁLNÍ ENERGII. V placené verzi taktéž naleznete tabulku, dle které si budete moci spočítat, nakolik % se nacházíte v tom či onom principu.
  • Stručná charakteristika vám nastíní podstatu daného principu. V e-booku pak naleznete detailní informace k tomu, jak se v dané energii projevují obě pohlaví, co se děje, když dlouhodobě žijeme spíše jen v jednom z principů a samozřejmě jak chybějící energii posílit. E-book je psán tak, aby dal svým čtenářům odpovědi především na vztahové otázky.

TEST

Zaujal Vás tento osobnostní test?

Rádi byste:

se dozvěděli nakolik % spadáte do toho či onoho principu?
více pochopili chování vašeho partnera, rodičů, dětí či kolegů v práci?
našli cestu ven z vašeho osobního křeččího kolečka tím, že více porozumíte sami sobě?