NA TÉTO STRÁNCE SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT NA SEMINÁŘ

Business seminář: Královská cesta

-Systemické konstelace s Janem Bílým-

Datum a čas: 4.3. 2020; od 9:30 (prosíme o dochvilnost) cca do 16:00
Cena pro jednotlivce: 4.800,- Kč
Místo: Sněmovní 174/7, 118 00 Malá Strana

Co mě na semináři čeká?

  • V tomto jednodenním semináři se vydáme novou a pro mnohé překvapivou „královskou cestou“, jež je přímo opačná tomu, co bohužel pozorujeme nejen u dnešních králů, premiérů a presidentů, ale s čím se často setkáváme i ve firmách.
  • Přeplněný kalendář, boj o místo na slunci, nutnost neustálého růstu a především rozdělování světa na to dobré a to špatné – to vše se zdá být nutným zlem, chceme-li být úspěšní, uznávaní, chceme-li se dostat „nahoru“ a udržet se tam. Co jsou příčiny takového “nekrálovského” stresu? Business konstelace to pomůžou objasnit.
  • Možná je to tím, protože současné podnikání stojí především na třech sloupech. Maximalizace zisku, expanze směrem navenek a instrumentalizace lidského potenciálu. Král a královna se ovšem tímto krédem neřídí. JSOU zde pro každého, uvažují dlouhodobě a plánují pro zdar celého království. Neběhají z jedné schůzky na druhou, vyhýbají se stresu a spočívají ve svém středu. A právě o to v semináři půjde.
  • Jak seminář probíhá?
    V semináři pracujeme v důvěrném kruhu účastníků na základě jejich otázek a konkrétních problémů. Jako metodu práce používáme především systemické konstelace*. Tato nová metoda práce s lidmi představuje nejrychlejší mně známou možnost, jak pochopit souvislosti v celém systému a uvidět to, co normálně uniká naší pozornosti. Vaši zaměstnanci a kolegové od vás právem očekávají schopnost je vést. To ovšem znamená hlavně schopnost vést sebe sama. Chcete-li od nich celé srdce pro společné cíle, musíte projevit ochotu, nejen se podívat detailně na firemní systém, ale i poznat sebe sama. Tuto cestu lze absolvovat jednotlivě, ale též v kruhu přátel, kteří zrovna tak jako vy řeší podobné záležitosti.
  • Kde se sejdeme?
    Náš byznysový seminář pořádáme v prostorách Coworking-Centra Sněmovní 7, které najdete ve stejnojmenné ulici naproti historické budově Thunovského paláce. Zde se 28. října 1918 ujal Národní výbor samosprávy v zemi České. Jsem si jistý, že duch místa – genius loci – nám bude naší snaze o společenský přesah podnikání nakloněn.

Ve formuláři níže vyberte seminář, na který se chcete přihlásit.

KDO VÁS BUDE SEMINÁŘEM PROVÁZET?

Jan Bílý

Lektor Systemických konstelací 

Více o Janovi naleznete na jeho webových stránkách.

"Před námi leží období obrovských změn.
Tak proč se nepustit do možná
posledního velkého dobrodružství:
Vydat se na cestu DOVNITŘ."

- Jan Bílý -

Lenka Konečná

Councelor & Průvodce

Jana si vážím jako inspirujícího učitele a jako moudrého muže s duší beztarostného chlapce.

Zde budu působit v roli asistenta. Budu pozorovat, učit se a starat se o to, aby byli všichni z organizačního hlediska spokojení.

Potřebujete pomoc?

Neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám pomohu.

Telefon
+420 736 222 406
E-mail
info@lenka-konecna.cz

Postupuji vždy v souladu s obchodními podmínkamiochranou osobních údajů.