Foto: Jan Bílý, Design vytvořila: Lenka Konečná

NA TÉTO STRÁNCE SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT NA SEMINÁŘ

TAJEMSTVÍ PŘÍRODY A CHRÁM KOSMU

-Systemické konstelace s Janem Bílým-

Datum a čas: 24.6. - 27.6. 2021; čtvrtek od 15:00 - neděle 15:00
Cena lektorského pro jednotlivce: 4.000,- Kč
Ubytování: 650,- Kč/os./noc
Strava: 450,- Kč/os./den plná penze
Místo: Dvůr Sv. Máří, Svatá Máří 49, okres Prachatice

Co mě na semináři čeká?

 • Jan Bílý:
  Toto je seminář, který mám v plánu již ca. třicet let – přesně řečeno od doby, kdy jsem byl u Antona, mého “prostředního” druidského učitele (před ním byl Osho a po něm už jen Hellinger).
 • Jakkoliv to byl jen krátký čas, jeho působení mělo na mne nesmírně silný vliv – po “spirituálním” indickém Oshovi a před “rodinným” Bertem Hellingerem to byla doba, kdy jsem se vrátil k přírodě, k pohanským svátkům a tradicím, k cyklickému vnímání roku a jiným “tajemstvím přírody”.
 • V semináři chci předat část toho, co jsem se u “druidů” naučil, ukázat některé jejich s přírodou spjaté techniky (sezení s holí, Fliessübung, geomantii atd.), být s účastníky hodně v přírodě a pod otevřeným nebem a příležitostně i postavit pár konstelací na téma spojení Boha a Bohyně – chrámu Kosmu a živoucí Gai.
 • Na seminář se můžete přihlásit již s velkým předstihem – to je totiž první druidské “cvičení” v postulování. Tím, že zaplatíte kurzovné ve velkém časovém předstihu totiž “magicky” potvrzujete, že za oněch ix měsíců, kdy se seminář bude konat, přijedete, živí a zdrávi, a nic vás nezastavilo. A také si zajistíte místo – počet účastníků je omezen na 25.
 • Je to podobné, jako když se mi do mého mailingu vloudila chybka a já nabídl konstelační výcvik na rok 2921 (namísto 2021) a lidé hromadně psali, že to tedy budou muset dlouho žít. Neboť realita je to, o čem jsme zpočátku PŘESVĚDČENI, že je to realita a po jistém vývoji pochopíme, že je to to, o čem sami sebe PŘESVĚDČÍME, že to tak je a bude. Zpátky na přehled
 • Strava
  Naše kuchařka vaří vegetariánské a bezlepkové dobroty. Cena za plnou penzi je 400,- Kč/os./den a navíc 50,- Kč jako denní poplatek za kuchyni. Cena za stravu se platí v CASH na místě.
 • Ubytování
  Pokoje jsou tří až pěti lůžkové. Ty větší jsou mezonety, aby bylo zajištěno pohodlí a soukromí. Každý pokoj má sociální vybavení a malou kuchyňku. Cena je 650,- Kč/os./noc. Pokud budete chtít přijet jako pár, ke standardní ceně je ještě příplatek 500,-/noc. V tuto chvíli však preferujeme klasickou obsazenost pokojů. Pokoje pro páry NEGARANTUJEME. Cena za ubytování se platí v CASH na místě.

Omlouváme se, ale veškerá místa pro ženy jsou již obsazena. Máme ještě jedno místo pro muže. Pokud máte zájem být na listu náhradnic, prosím, napište nám na:

info@lenka-konecna.cz

KDO VÁS BUDE SEMINÁŘEM PROVÁZET?

Jan Bílý

Lektor Systemických konstelací 

Více o Janovi naleznete na jeho webových stránkách.

"Před námi leží období obrovských změn.
Tak proč se nepustit do možná
posledního velkého dobrodružství:
Vydat se na cestu DOVNITŘ."

- Jan Bílý -

Lenka Konečná

Konstelace & Religio

Jana si vážím jako inspirujícího učitele a jako moudrého muže s duší beztarostného chlapce.

Mou úlohou je organizace a pomoc Janovi při vedení semináře.

Potřebujete pomoc?

E-mail
info@lenka-konecna.cz

Neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám pomohu.

Postupuji vždy v souladu s obchodními podmínkamiochranou osobních údajů.