Přečtěte si, co si myslí účastníci o

VELKÉ CESTĚ 

Bezprostřední reakce na webináře Velké cesty

Reference

Z celého balíčku "Velká cesta + Finanční přesvědčení" bych rád vyzdvihl ten celodenní seminář “Finanční přesvědčení, krize a hojnost”. Byly to hodně zajímavé informace předané skvělou formou. Nejlepší pro mě bylo rozřazení finančních přesvědčení do šesti podskupin, kde Jan vysvětloval příčiny našeho přístupu k penězům. Díky za to.
Robert S.Účastník celodenního webináře "Finanční přesvědčení, krize a hojnost"
Včerejší seminář byl skvělý. Oba dva jste byli velmi upřímní. Dostal mě Jan s tím výtahem. Děkuji a hezké dny.
Jiří M.Účastník celého cyklu Velká cesta
Dobry den, chtela bych Vam podekovat za on-line seminar "Odkud pochazime", ktereho jsem se 9.11. on-line ucastnila. S rodinnymi konstelacemi nejake zkusenosti mam, vim, ze je to super vec. O panu Bilem jsem slysela, nikdy jsem se s nim osobne nepotkala. Seminar se mi libil, energie pusobila i pres obrazovku pocitace.
Kateřina B.Účastnice celého cyklu Velká cesta
Ahoj, Lenko. Cesta s Janem, je vždy zajímavá a plná překvapení a poznání. I když si někdy z počátku myslíš, že se věci nedotáhly, v závěru se tak pro mne vždy stane. Je to zvláštní spojení mezi nebem a zemí, mezi námi a Janem, mezi Universem.
Šárka K.Účastnice BONUSOVÉHO webináře Finanční přesvědčení
Webinář Odkud přicházíme: Rodina pro mne byl velmi přínosný. Získala jsem řadu zajímavých myšlenek, ale také praktických návodů, jak čelit důsledkům situací z různého období svého příběhu. Seminář byl veden profesionálně od celku k jednotlivostem. Potěšila mě možnost dotazů a zejména to, že na ně skutečně následovala odpověď. Líbilo se mi, že byl seminář živoucí, nikoli suchým vysvětlováním a teorií. Tento seminář považuji za prospěšně strávený čas.
Markéta P.Účastnice 1. dílu cyklu Velká cesta
Lenko, děkuji Vám za inspirativní zážitek! Je to můj první webinář, ... a nelituji toho. 😉
Roman K.Účastník 3. dílu Velké cesty
Dobrý den Lenko, moc vás zdravím a děkuji vám za skvelé semináře. Chtěla jsem se zeptat, zda neplánujete pokračování. Myslím, že témat a otázek je hodně a bylo by to skvělé, v tomto zimním čase:-)
Klára Ch.Účastnice celého cyklu Velká cesta
Dobrý den Lenko, jen chci poděkovat za "Velkou cestu". Právě jsem si doposlechla záznam třetího dílu a dopochopila, co jsem nenavnímala během online. Opravdu rezonuji s tím, co Jan navrhuje v závěru a co ukazuje pomocí figurek - s tím budhovským přístupem zůstat u sebe, s tím vzít překážku a cíl jednoduše k sobě. Velká cesta jako cesta srdce či jako autenticita je také pro mě jasná volba a děkuji za připomenutí! Jan ve mně vzbuzuje velmi laskavý přístup k životu a za to speciálně děkuji!
Radka R.Účastnice celého cyklu Velké cesty
Přeji moc krasny dobrý den, Chtěl bych moc poděkovat za 3 dílny webinar. Je to opravdu velice přínosné pro uvědomění si spousty věcí, zásad a myšlení.
Jaroslav S.Účastník celého cyklu Velká cesta