e-Book zdarma

Část mého příběhu, trochu jiným způsobem...

  • Osobní Zkušenost
    Kniha je psána z "dvojího pohledu". Naleznete tam autentický prožitek v daném okamžiku ale i pohled na to, jak taková situace mohla působit na vnější okolí.
  • Příčiny
    Vysvětlení: "PROČ u mě k něčemu takovému došlo?" Pochopení: "CO mi tato mezní situace nově otevřela?"
  • Techniky a řešení
    Inspirace k tomu "CO dělat" a "JAK postupovat", pokud se Vy či někdo z Vašich blízkých ocitne v podobné situaci. Není totiž vše hned tak negativní, jak se na první pohled může zdát.

Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam.

Recenze od čtenářů

Poutavě napsané – dokonce mě napadlo, že by to nemuselo být špatné číst jako hru v rádiu. Lenčino PROČ je pro mě jasné. Ona sama si vybrala osud, který žije, se všemi nástrahami a zkouškami. Její otevřenost mě přiměla „si prolítnout i svůj vlastní život“. Jsem ráda i za to, že zmínila Eduarda a Mílu Tomášovi, kterých si velmi vážím. Především v dnešní době „nových zaručených metod“, kdy se roztrhl pytel s nejrůznějšími léčiteli, se ráda vracím k Eduardovým neměnným pravdám.
Eliška Ivana Jílková
Lenky příběh mě nadchl. Píše velmi poutavě. Nejvíce se mi líbí pasáže, ve kterých popisuje své vnitřní stavy. Ty mi přijdou naprosto dokonalé. Úplně mě do té situace vtáhla. Připadala jsem si, jako bych v tom autě s ní byla a prožívala to stejné. Velmi se mi líbí i inspirace, kterou k příběhu přidala. Pro mě je jméno Eduard Tomáš nové, ale už teď jsem si jistá, díky Lenčinu příběhu, že jsem se o něm měla dozvědět a že by se o něm mělo dozvědět více lidí, než jsou lidé studující teologii. Děkuji za tento příběh. Velmi se těším na Lenčinu knihu.
Iva Votočková
Do Lenčina příběhu jsem se fakt začetla. Je to poutavě napsané. Je vážně zajímavé číst příběh někoho, koho znám. Není podle mě jednoduché sdělovat svoje soukromí ven, ale někdy je to asi k něčemu dobré. Přes tu knihu jsem Lenku vlastně více poznala a pochopila ji lépe než např. "v práci na chodbě". Uvědomila jsem si, jak zajímavé je někoho vidět z jiného úhlu…
Katka Švecová