Můj útěk z křeččího kolečka začíná nocí, která mi změnila život a právě o této noci je můj e-book. 

... po přečtení možná zjistíte, že žijeme podobný příběh... 

...a také že lze vystoupit z pasti a začít znovu...

ÚTĚK Z KŘEČČÍHO KOLEČKA

cesta vede skrz...

 

Křeččí kolečko vnímám jako neustále se opakující koloběh něčeho, co nás vyčerpává, stresuje, zanechává prázdnými.

Může se jednat o práci, o vztah, o snahu něčeho dosáhnout... nejčastěji jsou to však spojené nádoby.

A právě na svém osobním příběhu ukazuji PROČ se tomu tak děje a JAK z toho můžeme vystoupit a tu energii získat zase zpět.

Nedávám explicitní návody, píšu populárně naučnou beletrii. Věřím totiž, že tak si každý nejlépe vezme to, co potřebuje - to v čem se doopravdy vidí a co s ním rezonuje.

Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam.

Co v mém eBooku naleznete?

Osobní zkušenost

Kniha je psána z "dvojího pohledu". Naleznete tam autentický prožitek v daném okamžiku ale i pohled na to, jak taková situace mohla působit na vnější okolí.

Příčiny

Vysvětlení toho, PROČ k takovým situacím dochází.

Techniky a řešení

Inspirace k tomu "CO dělat" a "JAK postupovat", pokud se Vy či někdo z Vašich blízkých ocitne v podobné situaci.

Recenze od čtenářů

Poutavě napsané – dokonce mě napadlo, že by to nemuselo být špatné číst jako hru v rádiu. Lenčino PROČ je pro mě jasné. Ona sama si vybrala osud, který žije, se všemi nástrahami a zkouškami. Její otevřenost mě přiměla „si prolítnout i svůj vlastní život“. Jsem ráda i za to, že zmínila Eduarda a Mílu Tomášovi, kterých si velmi vážím. Především v dnešní době „nových zaručených metod“, kdy se roztrhl pytel s nejrůznějšími léčiteli, se ráda vracím k Eduardovým neměnným pravdám.

Eliška Ivana Jílková

Lenky příběh mě nadchl. Píše velmi poutavě. Nejvíce se mi líbí pasáže, ve kterých popisuje své vnitřní stavy. Ty mi přijdou naprosto dokonalé. Úplně mě do té situace vtáhla. Připadala jsem si, jako bych v tom autě s ní byla a prožívala to stejné. Velmi se mi líbí i inspirace, kterou k příběhu přidala. Pro mě je jméno Eduard Tomáš nové, ale už teď jsem si jistá, díky Lenčinu příběhu, že jsem se o něm měla dozvědět a že by se o něm mělo dozvědět více lidí, než jsou lidé studující teologii. Děkuji za tento příběh. Velmi se těším na Lenčinu knihu.

Iva Votočková

Do Lenčina příběhu jsem se fakt začetla. Je to poutavě napsané. Je vážně zajímavé číst příběh někoho, koho znám. Není podle mě jednoduché sdělovat svoje soukromí ven, ale někdy je to asi k něčemu dobré. Přes tu knihu jsem Lenku vlastně více poznala a pochopila ji lépe než např. "v práci na chodbě". Uvědomila jsem si, jak zajímavé je někoho vidět z jiného úhlu…

Katka Švecová